- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC portalfräsmaskiner
- ›
- CNC portalfräsmaskiner Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC
- ›
- CNC portalfräsmaskiner Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC 2200 x 6000 mm
CNC portalfräsmaskin Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC 2200 x 6000 mm
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC › |
| Tillverkare | Fresa a Portale 2.200 x 6.000 mm CNC › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Italien |
| År | 2000 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 6000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 2200 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 11000 kg |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 2500 1/min |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































