- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC portalfräsmaskiner
- ›
- CNC portalfräsmaskiner KAO MING
- ›
- CNC portalfräsmaskiner KAO MING KMC 636 Multiface
CNC portalfräsmaskin KAO MING KMC 636 Multiface
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| adress | Transito 21 |
| stad | Babberich |
| postnummer | 6909 DA |
| region | Gelderland |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 316247123 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner KAO MING › |
| Tillverkare | KAO MING › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 2009 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 9256 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 6000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 15000 kg |
| Effekt av spindeldriv | 26 kW |
| Maskinhöjd | 5080 mm |
| Maskinlängd | 14330 mm |
| Maskinbredd | 7913 mm |
| Maskinvikt | 66 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |













































