- UniMachines
- ›
- CNC-svarv och svarvar
- ›
- CNC-svarvar
- ›
- CNC-svarvar AMERICAN HUSTLER
- ›
- CNC-svarvar AMERICAN HUSTLER 20 X 78
CNC-svarv AMERICAN HUSTLER 20 X 78
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | California |
| År | 2000 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 34206 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal vridlängd (Z-axeln) | 1981.2 mm |
| Turning diameter över bädd (max) | 508 mm |
| Vänddiameter över tvärslid (max) | 254 mm |
| Diameter för spindelbormingen | 76.2 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |










































