- UniMachines
- ›
- CNC-svarv och svarvar
- ›
- CNC-svarvar
- ›
- CNC-svarvar BINNS BERRY
- ›
- CNC-svarvar BINNS BERRY HEAVY DUTY HOLLOW SPINDLE LATHER
CNC-svarv BINNS BERRY HEAVY DUTY HOLLOW SPINDLE LATHER
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Storbritannien |
| region | Sheffield |
| År | 2001 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal vridlängd (Z-axeln) | 2600 mm |
| Turning diameter över bädd (max) | 920 mm |
| Vänddiameter över tvärslid (max) | 580 mm |
| Diameter för spindelbormingen | 320 mm |
| Totalt antal verktyg i tornet | 4 st |
Utrustning | |
|---|---|
| FANUC 18i | |
| Chip transportör | |

















































