CNC-svarv MAZAK NEXUS 350-II
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 2007 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Turning diameter över bädd (max) | 680 mm |
| Maximal åklängd i X-axeln | 1200 mm |
| Maximal effekt av huvudspindeln | 3000 kW |
| Totalt effektbehov | 30 kW |
Utrustning | |
|---|---|
| USB-anslutning | |









































