- UniMachines
- ›
- CNC-svarv och svarvar
- ›
- CNC-svarvar
- ›
- CNC-svarvar MAZAK
- ›
- CNC-svarvar MAZAK QT PRIMOS 100 SG
CNC-svarv MAZAK QT PRIMOS 100 SG
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| adress | Transito 21 |
| stad | Babberich |
| postnummer | 6909 DA |
| region | Gelderland |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 316247123 |
| Kategori | CNC-svarv och svarvar MAZAK › |
| Tillverkare | MAZAK › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 2019 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal vridlängd (Z-axeln) | 240 mm |
| Turning diameter över bädd (max) | 444 mm |
| Längd på svarven | 2000 mm |
| Bredd för svarven | 2100 mm |
| Höjd av svarv | 1900 mm |
| Vikt av svarven | 2.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Chip transportör | |













































