CNC-svarv MAZAK QTN 200-II
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| adress | Transito 21 |
| stad | Babberich |
| postnummer | 6909 DA |
| region | Gelderland |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 316247123 |
| Kategori | CNC-svarv och svarvar MAZAK › |
| Tillverkare | MAZAK › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 2007 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 9481 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal vridlängd (Z-axeln) | 535 mm |
| Turning diameter över bädd (max) | 610 mm |
| Diameter för spindelbormingen | 65 mm |
| Längd på svarven | 2900 mm |
| Bredd för svarven | 2300 mm |
| Höjd av svarv | 1900 mm |
| Vikt av svarven | 4.4 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |










































