- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner BRIDGEPORT
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner BRIDGEPORT VMC 800-22
CNC vertikal fleroperationsmaskin BRIDGEPORT VMC 800-22
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner BRIDGEPORT › |
| Tillverkare | BRIDGEPORT › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Noord-Brabant |
| År | 2002 |
| Garanti | Utan garanti |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Inventarienummer | 2690 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 490 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 750 kg |
| Antal verktyg i magasinet | 22 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 800 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 510 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 600 mm |
| Maskinhöjd | 2740 mm |
| Maskinlängd | 2830 mm |
| Maskinbredd | 2160 mm |
| Maskinvikt | 3.6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Teknisk dokumentation | |


















































