- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner CINCINATI
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner CINCINATI ARROW 500
CNC vertikal fleroperationsmaskin CINCINATI Arrow 500
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner CINCINATI › |
| Tillverkare | CINCINATI › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Łódzkie |
| År | 2002 |
| Garanti | Utan garanti |
| Betalning | Vid mottagande |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 700 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 500 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 510 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 510 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 510 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| Siemens Acramatic 2100 | |











































