- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner DAHLIH
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner DAHLIH MCV-720
CNC vertikal fleroperationsmaskin DAHLIH MCV-720
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DAHLIH › |
| Tillverkare | DAHLIH › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 1998 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 950 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 400 mm |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 6000 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 720 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 460 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 510 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| USB-anslutning | |










































