- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner DECKEL MAHO
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner DECKEL MAHO MH 800 C
CNC vertikal fleroperationsmaskin DECKEL MAHO MH 800 C
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DECKEL MAHO › |
| Tillverkare | DECKEL MAHO › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2024 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 7692 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 900 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 600 mm |
| Antal verktyg i magasinet | 30 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 800 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 600 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |













































