- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner HAAS
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner HAAS VF-2 SSHE
CNC vertikal fleroperationsmaskin HAAS VF-2 SSHE
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| adress | Campagneweg 10 |
| stad | Zevenbergen |
| postnummer | 4761 RM |
| region | Noord-Brabant |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner HAAS › |
| Tillverkare | HAAS › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Noord-Brabant |
| År | 2006 |
| Garanti | Utan garanti |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Inventarienummer | 2787 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 914 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 356 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 680 kg |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 762 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 406 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 508 mm |
| Totalt effektbehov | 23 kW |
| Maskinhöjd | 2750 mm |
| Maskinlängd | 2250 mm |
| Maskinbredd | 2360 mm |
| Maskinvikt | 3.6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Haas CNC | |
| Teknisk dokumentation | |

















































