- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner HAAS
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner HAAS VF 4
CNC vertikal fleroperationsmaskin HAAS VF 4
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2014 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 251964 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1321 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 457 mm |
| Antal CNC-styrda axlar | 3 st |
| Antal verktyg i magasinet | 20 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 1270 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 508 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 635 mm |
| Maskinhöjd | 2985 mm |
| Maskinlängd | 3629 mm |
| Maskinbredd | 2794 mm |
| Maskinvikt | 6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |















































