- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner LEBLOND MAKINO
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner LEBLOND MAKINO V-55
CNC vertikal fleroperationsmaskin LEBLOND MAKINO V-55
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner LEBLOND MAKINO › |
| Tillverkare | LEBLOND MAKINO › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | Illinois |
| År | 2001 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Effekt av spindeldriv | 22.4 kW |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 20000 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 889 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 482.6 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 431.8 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| FANUC 16-M | |










































