- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner MAZAK
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner MAZAK AJV-25 / 404N
CNC vertikal fleroperationsmaskin MAZAK AJV-25 / 404N
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| adress | Transito 21 |
| stad | Babberich |
| postnummer | 6909 DA |
| region | Gelderland |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 316247123 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner MAZAK › |
| Tillverkare | MAZAK › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 1994 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1240 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 550 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 800 kg |
| Effekt av spindeldriv | 18.5 kW |
| Antal verktyg i magasinet | 30 st |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 4000 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 1000 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 508 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 460 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |














































