- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner SANCO TAIWAN
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner SANCO TAIWAN SM-2000G
CNC vertikal fleroperationsmaskin SANCO TAIWAN SM-2000G
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner SANCO TAIWAN › |
| Tillverkare | SANCO TAIWAN › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Indien |
| År | 2005 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Inventarienummer | 0697 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 2000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1400 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 2160 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 1400 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 750 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |

















































