- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner STAMA
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner STAMA MC 540
CNC vertikal fleroperationsmaskin STAMA MC 540
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Rheinland-Pfalz |
| År | 1990 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Antal verktyg i magasinet | 80 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 5000 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 550 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 550 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |














































