- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN)
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BA 25
CNC vertikal fleroperationsmaskin SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BA 25
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
| Tillverkare | SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 1997 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Maskinhöjd | 2900 mm |
| Maskinlängd | 4500 mm |
| Maskinbredd | 2400 mm |
| Maskinvikt | 8.6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| SINUMERIK 840 SW3 | |
| Teknisk dokumentation | |

-ba-25-m.jpg)
-ba-25-1-s.jpg)
-ba-25-2-s.jpg)
-ba-25-3-s.jpg)
-ba-25-4-s.jpg)
-ba-25-5-s.jpg)
-ba-25-6-s.jpg)
-ba-25-7-s.jpg)







































