- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner VICTOR
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner VICTOR Vcenter AX 800-ll
CNC vertikal fleroperationsmaskin VICTOR Vcenter AX 800-ll
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| adress | Campagneweg 10 |
| stad | Zevenbergen |
| postnummer | 4761 RM |
| region | Noord-Brabant |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner VICTOR › |
| Tillverkare | VICTOR › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Noord-Brabant |
| År | 2021 |
| Garanti | Utan garanti |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Inventarienummer | V2450 |
Specifikation | |
|---|---|
| Antal verktyg i magasinet | 60 st |
| Maskinhöjd | 3435 mm |
| Maskinlängd | 5575 mm |
| Maskinbredd | 4621 mm |
| Maskinvikt | 18 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Fanuc Series 0i MF Plus | |
| Teknisk dokumentation | |















































