- UniMachines
- ›
- CNC-svarv och svarvar
- ›
- CNC vertikala revolvervarvar
- ›
- CNC vertikala revolvervarvar DORRIES
- ›
- CNC vertikala revolvervarvar DORRIES CTE 3000/4500
CNC vertikala torn svarv DORRIES CTE 3000/4500
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | Georgia |
| År | 1992 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 10190 |
Specifikation | |
|---|---|
| Diameter på bordet | 3002.3 mm |
| Maximala styrdiameter | 4500.9 mm |
| Maximal höjd på arbetsstycket | 2651.8 mm |
| Maximal bordsbelastning | 22679.6 kg |
Utrustning | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |

















































