- UniMachines
- ›
- Slipmaskiner
- ›
- Cylindriska slipmaskiner
- ›
- Cylindriska slipmaskiner MSO
- ›
- Cylindriska slipmaskiner MSO FH 200
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Österrike |
| region | Oberösterreich |
| År | 1991 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
Specifikation | |
|---|---|
| Maxlängden på slipning (axel) | 800 mm |
| Maximal diameter malnings (axel) | 260 mm |
| Center höjd | 130 mm |
| Maskinvikt | 2.9 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































