CNC-svarv MIYANO GN-3200
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Nordrhein-Westfalen |
| År | 2010 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Minsta rotationshastighet på huvudspindeln | 200 1/min |
| Maximal rotationshastighet på huvudspindeln | 8000 1/min |
| Totalt effektbehov | 20 kW |
| Längd på svarven | 2000 mm |
| Bredd för svarven | 1250 mm |
| Höjd av svarv | 2000 mm |
| Vikt av svarven | 1.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































