- UniMachines
- ›
- Slipmaskiner
- ›
- Cylindriska slipmaskiner
- ›
- Cylindriska slipmaskiner SCHAUDT
- ›
- Cylindriska slipmaskiner SCHAUDT PF 5 N 1000
Cylindrisk slipmaskin SCHAUDT PF 5 N 1000
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Ukraina |
| region | Київська область |
| År | 1995 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maskinhöjd | 3500 mm |
| Maskinlängd | 4000 mm |
| Maskinbredd | 3000 mm |
| Maskinvikt | 6.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |











































